Ενδοσχολική επιμόρφωση

Η κ. Δίτσιου Μαλαματή τη Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 12-2μμ σε συνεργασία με την κ. Αγγ. Παρίου, ιατρική ψυχολόγο-ομαδική ψυχοθεραπεύτρια, θα πραγματοποιήσει βιωματικό σεμινάριο, στα πλαίσια της ενδοσχολικής επιμόρφωσης στο 7ο Γυμνάσιο Κορυδαλλού, με θέμα "Εισαγωγικό βιωματικό εργαστήριο συναισθημάτων και σχέσεων", που αποβλέπει στη περαιτέρω βελτίωση των σχέσεων μεταξύ των εκπαιδευτικών του σχολείου.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το τμήμα Παιδείας & Διά Βίου Μάθησης του Δήμου Κορυδαλλού σε συνεργασία με τη Σχολική Σύμβουλο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Δήμητρα Γουρδομιχάλη σας καλούν σε συνάντηση ? συζήτηση την Τετάρτη, 02 Μαρτίου και ώρα 6:00 μ.μ. στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Κορυδαλλού (ισόγειο Δημαρχείου), Γρ. Λαμπράκη 240 & Νικηφορίδη, με την Δρ. Μαρίνα Δεδούλη, Ψυχολόγο, επίτιμη Σχολική σύμβουλο με θέμα:

«Γονείς, Έφηβοι και Σχολείο: αναζητώντας τις συντεταγμένες»

Θα απευθύνει χαιρετισμό ο Προϊστάμενος της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, κος Νίκος Μουμούρης.

Ο Εντεταλμένος Σύμβουλος                 Ο Δήμαρχος
              για θέματα Παιδείας